LEGO® Creator LEGO® Creator 31126 Суперсоничен авион - Baby Center Интернет продавница
0
LEGO® Creator LEGO® Creator 31126 Суперсоничен авион
1.274,15 MKD 1.499,00 MKD
Редовна цена 1.499,00 MKD
-15%

ВРЕДОНСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

1.274,15 MKD

Важи од 01.08.2022 31.08.2022

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 1095866

Содржи 215 коцки. Погоден за возраст од 7+. Не е погоден за деца под 36 месеци. Содржи мали делови. Ризик од задушување.
Упатете се во имагинарната шума, каде што ве очекува магична забава со шумски животни! Видете, има був со лупа што учи слатко еж да чита возбудлива приказна. Потоа, наместо був и еж, можете да соберете срна и зајаче што си играат заедно или дрска верверица што гризе желад. Со комплетот 3 во 1, магијата никогаш не завршува.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.