FreeON количка 4 во1 Zen сива - Baby Center Интернет продавница
0
FreeON количка 4 во1 Zen сива
39.199,20 ден 48.999,00 ден
Редовна цена 48.999,00 ден
-20%

ВРЕДНОСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

39.199,20 ден

Важи до трошење на залихите

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 1100921

Боја

FreeON количка 4 во1 Zen сива
 • FreeON Zen,
 • лесна алуминиумска рамка,
 • тежината на количката е 12,5 кг,
 • тркала направени од најновите материјали EVAPU,
 • li>
 • интегриран амортизер за вибрации во тркалата и рамката,
 • практична ножна сопирачка,
 • прилагодлив потпирач за грб за нозете на детето (95° - 175°),
 • бр. позиции на потпирачот за грб на делот на седиштето: 3,
 • длабока корпа со тврда рамка,
 • прилагодливи покриви и на длабоката корпа и на делот за седиштето,
 • Работи количката со безбедносни појаси со 5 точки,
 • инсталација во двете насоки на патување,
 • инсталација на седиштето во автомобилот користејќи ја изофикс основата со потпорна нога или со безбедносните ремени на автомобилот.
trio
textiles, plastic
Ogrodje vozička, sedežna enota, otroški avtosedež, isofix baza in globoka košara.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.