Здолниште - Baby Center Интернет продавница
0
Филтер
-10%

КЛУБ ПОПУСТ

SKU: 1128250

S.Oliver здолниште 2119400 кафеава D 104

1.394,10 ден 1.549,00 ден
-10%

КЛУБ ПОПУСТ

SKU: 1062915

Cool Club здолниште CCG2312524 Ž 140

809,10 ден 899,00 ден
-30%

SKU: 1024562

Cool Club здолниште пинк 122 CCG2212874

454,30 ден 649,00 ден
-30%

SKU: 1022575

Cool Club здолниште пинк 92 CCG2211458

839,30 ден 1.199,00 ден
-30%

SKU: 1022597

Cool Club здолниште темно розова 128 CCG2211729

769,30 ден 1.099,00 ден
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.