Skechers спортски патики 401650L NVBL TWISTY BRIGHTS F темно сина 27 - Baby Center Интернет продавница
0
Skechers спортски патики 401650L NVBL TWISTY BRIGHTS F темно сина 27
3.599,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
3.599,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 1090476

Боја

Skechers спортски патики 401650L NVBL TWISTY BRIGHTS F темно сина 27

Големина

  • Патики,
  • лесни и удобни,
  • добар стисок,
  • прицврстување со украсни врвки,
  • < li> надворешност : текстил / синтетика,
  • внатрешност: текстил,
  • ѓон: EVA пена.
Skechers е наградуван лидер во индустријата за обувки кој дизајнира, развива и продава обувки за животниот стил. Тоа им се допаѓа на мажите, жените и децата, задоволувајќи ги потребите за различни животни стилови на потрошувачите. Детските спортски чевли Skechers се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни спортски активности и слободно време.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.