Free 2 Move скејтборд со светлина - Baby Center Интернет продавница
0
Free 2 Move скејтборд со светлина
1.999,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
1.999,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 974178

l>
 • скејтборд Free 2 Move со светла 57 cm,
 • погоден и за почетници и за понапредни корисници,
 • ребреста стоечка површина - спречува лизгање,
 • < li >има светла во тркалата,
 • должина: 57 cm,
 • тркала: 60 ​​x 45 mm,
 • лежишта: ABEC-5,
 • li>
 • li>Шасија: метал,
 • различни бои.
 • Атрактивен скејтборд со ЛЕД светла на тркалата кој е погоден и за почетници и за оние кои веќе стекнале некое знаење и вештини. Скејтбордот е со соодветна големина за да можете да го ставите во ранецот и да го однесете каде било со вас. Горната површина што не се лизга и обезбедува подобар зафат и со тоа полесно, постабилно и поконтролирано користење на скејтборд. Карактеристики: должина: 57 см, големина на тркалото: 60 x 45 mm Лежишта: ABEC-5 Метална шасија, ЛЕД светла во тркалата достапен во три дезени и бои. Наменет за деца над 5 години.
  kovina
  plastika
  vijolična, modra, rdeča
  plastika
  АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.