Plastkon боб санка со кочница сина 41107194 - Baby Center Интернет продавница
0
Plastkon боб санка со кочница сина 41107194
1.399,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
1.399,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 1127250

Производот е достапен само во интернет продажба.

  • Наменет за деца над 3 години,
  • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не е Наменет за деца под 3 години.

Најдете соодветен рид, качете се на боб и тестирајте се во адреналинско спуштање низ снегот.
Со сопирачки за полесно запирање. Дизајнирано седиште за поголема удобност при возење и јаже за влечење.

Додека се санкаат, децата развиваат вештини за движење, координација на движењата на различни делови од телото и перцепција на нивното тело во движење.

Карактеристики:

димензии: 84 x 42 x 17 cm,
макс. Товар: 50 kg.
Наменет за деца постари од три години.

Предупредувања и безбедносни мерки на претпазливост при користење на одредени категории играчки.

 

"
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.