MAM пумпа за измолзување 2 во 1 - Baby Center Интернет продавница
0
MAM пумпа за измолзување 2 во 1
8.599,00 MKD
РЕДОВНА ЦЕНА
8.599,00 MKD

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 923494

Производот е достапен само во интернет продажба.

  • 2 во 1 пумпа за гради,
  • е практична,
  • многу тивок мотор,
  • совршено се прилагодува на градите,
  • 9 програми за стимулација и 9 програми за пумпање
  • батеријата трае до 5 часа,
  • се претвора во рачна пумпа,
  • во пакувањето има две шишиња во додаток на пумпата за гради (130 ml и 160 ml) и 2 контејнери за складирање млеко,
  • без BPA и BPS.

Заштедете време и измолзете млеко лесно и опуштено!

ЕДИНСТВЕНАТА пумпа на пазарот која овозможува рачно и електрично измолзување.

 

Практичната измолзувалка се одликува со карактеристики кои ќе го олеснат молзењето. Поради нејзината мека, нежна приврзаност кон градите, вакуумот што го имитира цицањето на бебето, дополнително го симулира настанувањето на млекото, со многу тивок мотор и дигитален екран на кој можете да го следите процесот.

 

Измолзувалката е направена во соработка со експерти и има ергономска форма, што значи дека се прилагодува на обликот на дојката и обезбедува ефикасно и безболно истискување на млеко. Има 9 програми за симулација и 9 програми за ослободување. Измолзувалката работи на батерии на полнење, а батеријата држи до 5 часа.

 

Сетот содржи:

Горен дел за разчно измолзување

Две шишиња (130мл и 160мл)

Два сада за подготвување на млеко

Адаптер

 

Дополнителна предност е тоа што додавката на измолзувалката одговара на билокое шишенце од колекцијата Easy Start Anti Colic. 

 

АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.