Globber ранец Junior Морнарско плав 524-100 - Baby Center Интернет продавница
0
Globber ранец Junior Морнарско плав 524-100
599,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
599,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 1025928

  • Јуниор ранец
  • Две прегради
  • Ремени што можат да се прилагодат
  • За важни потреби
Мал ранец за најважните работи, кога одите на возење со скутер
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.