Globber тротинет NL500-205 тиркизна 684-105-2 - Baby Center Интернет продавница
0
Globber тротинет NL500-205 тиркизна 684-105-2
7.149,04 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
7.149,04 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 1025925

 • Скутер со две тркала
 • Капацитет на носивост: до 100 кг
 • Гаранција: 2 години
Ромобил за неколку генерации, ви овозможува никогаш да не го надминувате. Изработен е од квалитетни материјали, посебно внимание се посветува на удобноста и издржливоста. Тројно структурно газење со анти-лизгачка лента, овозможува часови возење без замор! Полиуретански предни и задни тркала обезбеди непречено возење.
Се одликува со исклучително широк прилагодлив Т-управувач со удобни рачки. Патентираниот систем за преклопување овозможува преклопување и расплетување во секунди без алат.

Карактеристики:
 • Тркала со дијаметар од 205 mm PU
 • Лежишта ABEC 5,
 • отпорен и издржлив алуминиумски шара,
 • патентирана лента против лизгање за подобар стисок,
 • многу долга алуминиумска задна сопирачка што ја зголемува ефикасноста на сопирањето и го продолжува работниот век на задното тркало
 • оптоварување до 100 кг,
 • патентиран систем за преклопување на скутери
 • Широк закривен волан, прилагодлив во 3 висини (93/103/108 см)
 • двојна алуминиумска сопирачка
 • возраст: 8+ години
 • Гаранција: 2 години
 • АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.