Intex душек full dura среден - Baby Center Интернет продавница
0
Intex душек full dura среден
4.199,30 MKD 5.999,00 MKD
Редовна цена 5.999,00 MKD
-30%

ВРЕДОНСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

4.199,30 MKD

Важи од 01.08.2022 31.08.2022

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 923168

ul>
 • Душек. Целосно средно издигнување со долг зрак (вградена пумпа со 220-240v),
 • димензии: 1,37 мм 1,91 мм 33 см,
 • се препорачува за деца од 3 години, ,
 • Производот треба да се користи под надзор на возрасно лице,
 • ПРЕДУПРЕДУВАЕ: Не е погоден за деца под 3 години.
 • Најпопуларниот душек Intex со одлична комбинација на удобност, време на надувување 2 минути, квалитетна водоотпорна површина со кадифено чувство, под и винил, вградена електрична пумпа, куќиште за носење, проверено воздушно заклучување, специјална технологија со многу полиестерски влакна перничето не се протега со текот на времето

  Карактеристики:
  Технологија Fiber-TECH TM - Квалитетен, лесен, издржлив кревет
  Резервно легло за секој дом
  Напон на пумпата: 220- 240 V Димензии: 137x191x33 cm
  Боја: сива

  ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Производот може да го користи само возрасно лице. Пред да го користите производот, отстранете ги сите амбалажи, пластични кеси и други додатоци (како што се етикети, врвки, спојници, итн.) И складирајте ги правилно. (производот не е играчка). Чувајте ги овие упатства за подоцнежна употреба.

  Предупредувања и мерки на претпазливост кога користите одредени категории играчки.
  АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.