Bubaba by FreeON перница за бремени жени Срце grey 41038 - Baby Center Интернет продавница
0
Bubaba by FreeON перница за бремени жени Срце grey 41038
2.699,00 MKD
РЕДОВНА ЦЕНА
2.699,00 MKD

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 969792

Доењето е најприродна и сензуална врска на мајката со нејзиното бебе, што не e само начин на јадење, туку е и можност за галење, разгалување и запознавање. Доењето му дава на бебето чувство на блискост, нежност, безбедност и љубов. Перниците се мултифункционални и можат да се користат како поддршка за грбот, карлицата или абдоменот во бременоста, како и како поддршка за бебето кое седи, како заштита на креветот и на многу други начини. Се користи на неколку начини: за хранење или доење, за удобно одмор на бебе (2-6 м), поддржете го новороденчето при првиот обид да седне (6-9 м). Состав: Покривка: 100% памук Филер: Микро полистирен мониста. Карактеристики: возраст: 0 до 9 м димензија: 170 x 35 см навлаката се менува, и се пере
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.