Plastkon OneFoot мини борд зелен 4110416104 - Baby Center Интернет продавница
0
Plastkon OneFoot мини борд зелен 4110416104
3.599,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
3.599,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 1127244

Производот е достапен само во интернет продажба.

  • Наменет за деца над 3 години,
  • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не е Наменет за деца под 3 години.

Wuuuhuuu!Време е за забава на снегот.

Детското мини ски со една нога ќе ги инспирира вашите малечки и ќе им создаде вистинска забава на снежните падини, каде што ќе ги тренираат своите моторни вештини!

Поврзувањата се направени така што детето лесно може да ги користи своите зимски обувки..

Карактеристики:

големина: 72 x 16 x 8 cm
тежина: 1,12 kg,
отпорност на високи температури; мин. -20 °C, макс. +70 °C,
оптоварување: 90 kg.

Наменет за деца постари од 3 години.

Предупредувања и безбедносни мерки на претпазливост при користење на одредени категории играчки.

 

"
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.