Plastkon седиште за санка firecom 658688 - Baby Center Интернет продавница
0
Plastkon седиште за санка firecom 658688
1.299,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
1.299,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 658688

Производот е достапен само во интернет продажба.

  • Погоден за деца над 3 години,
  • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не е погоден за деца под 3 години.

Вууууу! време е за забава на снег.

Ергономско седиште за адреналинско спуштање низ снегот со санка!

Lastnosti: Velikost : 59 x 33 x 23 cm

Анти-лизгачка облога отпорност на висока температура; мин. -20 степени; C, макс. +70 степени; оптоварување C: 70 kg

Погоден за деца постари од 36 месеци.

Предупредувања и безбедносни мерки на претпазливост при користење на одредени категории играчки.

АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.