Plastkon Viking лопата за снег црвена - Baby Center Интернет продавница
0
Plastkon Viking лопата за снег црвена
279,30 ден 399,00 ден
Редовна цена 399,00 ден
-30%

ВРЕДНОСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

279,30 ден

Важи од 16.01.2024 до 29.02.2024

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 974827

Производот е достапен само во интернет продажба.

АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.