Tommee Tippee рачна пумпа Made for me Прирачник purple 423627 - Baby Center Интернет продавница
0
Tommee Tippee рачна пумпа Made for me Прирачник purple 423627
2.899,00 MKD
РЕДОВНА ЦЕНА
2.899,00 MKD

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 926119

  • Рачна пумпа со силиконско перниче и шише од 150 мл Поблиску до природата
  • Без BPA и BPS
Made for Me е едноставна, удобна пумпа и дискретно го измолзува мајчиното млеко. Неговиот ергономски дизајн е специјално дизајниран да одговара на женските дланки. Комбинирано со тесен врат и закривена рачка, ја зголемува моќта на пумпање, истовремено намалувајќи го оптоварувањето на дланката додека го измолзувате мајчиното млеко. Рачната пумпа Tommee Tippee совршено одговара со шишињата и торбите со млеко Tommee Tippee. Тој е исклучително лесен и толку лесен за носење и употреба кога сте во движење. Перничето на пумпата е силиконско и е пријатно за мајчините гради, што обезбедува дополнителна удобност при пумпање. Комплетот вклучува диспензер, шише 150 ml поблиску до природата со цуцла со бавен проток, погоден за возраст од 0+ месеци. Исклучително тивок. Без БПА и БПС “.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.