Plastkon кружна санка зелена superstar зелена 658694 - Baby Center Интернет продавница
0
Plastkon кружна санка зелена superstar зелена 658694
499,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
499,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 658694

Боја

Plastkon кружна санка зелена superstar зелена 658694

Производот е достапен само во интернет продажба.

  • Кружна санка Супер стар,
  • лесна за употреба,
  • зелена боја,
  • изработена од квалитетна пластика без остри рабови,
  • има рачки за подобро држење и ракување за време на самото возење,
  • дијаметарот е 60 cm,
  • носливоста 40 kg,
  • за возраст од 3 години +,
  • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не е погодно за деца под 3 години.
Кружната санка SUPERSTAR е изработена од квалитетна пластика без остри рабови. Има рачки за подобро држење и контрола при возење. Дијаметарот е 60 cm, носивоста е 40 kg.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.