Free 2 Move тротинет Zik Zak машки 67310 - Baby Center Интернет продавница
0
Free 2 Move тротинет Zik Zak машки 67310
2.499,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
2.499,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 974181

Тротинетот Зик Зак со лесни ефекти го промовира движење, чувство на рамнотежа и моторни вештини. Тротинетот има прилагодлива рачка и три тркала. Тротинетот има лагери ABEC-7, алуминиумска шасија и тркала кои светат. Погоден е за деца постари од 3 години. Максималното оптоварување е 50 кг.   Карактеристики:
 - Рачката е со прилагодлива висина,
 - лагери: ABEC-7, 
- изработен од алуминиум, 
- максимално оптоварување: 50 кг, 
- погоден за деца над 3 години, 
- светлосни ефекти 
 
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.