Klups креветче 120х60 Nel Cloud white - Baby Center Интернет продавница
0
Klups креветче 120х60 Nel Cloud white
12.999,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
12.999,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 754934

  • Детско креветче Нел
  • Димензии: 120 х 60 см
  • Бела боја
  • Состав: еко панел / панел медијапан МДФ / борово дрво
  • Висината на подот се прилагодува во 3 позиции
  • Две решетки за отстранување
  • Гаранција: 1 година
""Crib Nel е идеален за безбеден и мирен сон на вашето дете.
Направен е од борово дрво, тој е бел.
Висината на подот се прилагодува во 3 позиции. Можно е да се отстранат 2 решетки , така што постарите деца можат сами да излегуваат надворСостав: еко панел / МДФ медијапан панел / борово дрво | Димензии внатре (за душек): 120 х 60 см
Димензии надвор: 125 x 66 x 98 см.> Гаранција: 1 година

ЗАБЕЛЕШКА: душекот и постелнината се купуваат одделно

Пакување:
Димензии: 125x70x14 см. Тежина: 24 кг.
"
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.