FreeON универзална зимска вреќа сива 405500 - Baby Center Интернет продавница
0
FreeON универзална зимска вреќа сива 405500
3.199,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
3.199,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 964454

Боја

FreeON универзална зимска вреќа розева 40543FreeON универзална зимска вреќа сива 405500FreeON универзална зимска вреќа сина 40536

Зимската вреќа е со бионичка прекривка и отстранливо вештачко крзно. Нејзината големина е прилагодлива, благодарение на двата патенти, а детето лесно и едноставно може да се смести во количка додека ја носи.

Карактеристики:

  • внатрешност од велур
  • бионичка еко прекривка
  • надворешно вештачко крзно
  • универзална, одговара за сите колички
  • едноставно прилагодување на големината
  • два патенти

Должина: 100 см, ширина: 55 см

АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.