Froddo чизми до глужд G2110100-10 Ž светло розова 20 - Baby Center Интернет продавница
0
Froddo чизми до глужд G2110100-10 Ž светло розова 20
4.499,10 ден 4.999,00 ден
Редовна цена 4.999,00 ден
-10%

ВРЕДНОСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

4.499,10 ден

Важи од 10.11.2022 до 15.01.2023

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 1056119

Боја

Froddo чизми до глужд G2110100-10 Ž светло розова 20

Големина

  • Чизми до Глужд ,
  • закопчување со лепенки,
  • водоотпорна,
  • горна: кожа,
  • внатрешна: волна влошка ,
  • ѓон: гума.
Детските обувки Froddo се наменети за најмладите. Најделикатните детски чевли, изработени од природна кожа, која не е обработена со штетни хемиски соединенија, туку со танини од кората на дрвјата и цвеќињата. Froddо не содржи хром, тие се исклучително меки и флексибилни, а со својот посебен дизајн имитираат одење боси и овозможуваат малите стапала да се развиваат природно и правилно. Ги штитат детските стапала и се погодни за деца со почувствителна кожа и алергиски реакции. Како чевли, тие се наменети за деца кои само шетаат, а за деца кои веќе шетаат, може да послужат и како влечки. Направено од кожа без хром!
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.