Intex душек queen pillow rest raised - Baby Center Интернет продавница
0
Intex душек queen pillow rest raised
3.639,30 MKD 5.199,00 MKD
Редовна цена 5.199,00 MKD
-30%

ВРЕДОНСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

3.639,30 MKD

Важи од 01.08.2022 31.08.2022

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 923163

  • Душек кревет на надувување со перници (вградена пумпа за 220-240V),
  • димензии: 1,52мх 2,03мх 42см,
  • се препорачува за деца од 3-годишна возраст
  • Производот треба да се користи под надзор на возрасно лице,
  • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не е погоден за деца под 3 години.
Кревет на надувување. Можете да го користите во затворен простор, на пример, да ја поминете ноќта со некого или на гостинот да му понудите место за спиење. Или земете го со вас кога кампувате и користете го на отворено. Внатрешната структура на креветот на надувување, која се состои од илјадници влакна, обезбедува целосна поддршка на телото. Вградената перница обезбедува дополнителна удобност при спиење. Подигнат кревет на надувување на перници ви обезбедува добар сон каде и да легнете

Предности на креветот на надувување на креветот на перници Кралица:
Удобна висина - Вградена перница
Fiber-Tech® технологија за добро потпорно тело
Кревет со надувување се надувува независно
Мек, горниот слој сличен на велур

Детали за креветот на надувување, луксузна перница Intex Queen:
Големина: 152 x 203 см
Висина: 42 cm
Време на надувување: 3 минути
Тежина: 7,2 кг. Вградена електрична пумпа - Вклучува практична торба

Совет за лесна употреба на кревет на надувување Intex:
Не е напојување достапно? Воздушниот кревет може да се надува и со рачна или нога пумпа. Првиот пат кога материјалот треба да се прошири, можеби ќе биде потребно пополнување на креветот со воздух наутро.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Производот може да го користи само возрасно лице. Пред да го користите производот, отстранете ги сите амбалажи, пластични кеси и други додатоци (како што се етикети, врвки, спојници, итн.) И складирајте ги правилно. (производот не е играчка). Чувајте ги овие упатства за подоцнежна употреба.

Предупредувања и мерки на претпазливост кога користите одредени категории играчки.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.