Intex душек Queen premaire elevated - Baby Center Интернет продавница
0
Intex душек Queen premaire elevated
8.049,30 MKD 11.499,00 MKD
Редовна цена 11.499,00 MKD
-30%

ВРЕДОНСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

8.049,30 MKD

Важи од 01.08.2022 31.08.2022

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 923172

Производот е достапен само во интернет продажба.

  • душек (вградена пумпа со 220-240v),
  • димензии: 1,52мх 2,03мх 46см,
  • се препорачува за деца од 3-годишна возраст ,,
  • Производот треба да се користи под надзор на возрасно лице,
  • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не е погоден за деца под 3 години.
Серијата PremAire е најлуксузната серија на воздушни кревети на Intex. Тие ги надминуваат сите други воздушни кревети според удобноста и издржливоста. Воздушниот кревет PremAire I е направен од двоен слој на силен ПВЦ, а внатре има илјадници влакна за оптимална поддршка на телото и обезбедува добар сон. Душекот има многу мали воздушни канали за добра распределба на протокот на воздух и е покриен со мек материјал сличен на велур.

Креветот PremAire обезбедува најдобра удобност при спиење. Ќе имате удобен сон дури и кога немате домашен кревет

Предности: оптимален комфор поради воздушните канали под површината - Технологија на влакна за добра поддршка на вашето тело
вградена електрична пумпа која е отпорна на самостојно надувување на перниче - двослоен

Карактеристики: големина: 152 x 203 см - висина: 46 см
Време на инфлација: 4 минути
тежина од 9,1 кг
вградена пумпа со вклучена торба за складирање / носење - Совет за полесно користење на креветот на надувување Intex: Нема напојување? Можете да го надувате воздушниот кревет со рачна или ногарска пумпа.
Првиот пат кога материјалот треба да се прошири, можеби ќе биде потребно повторно да го наполните креветот со воздух наутро.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: производот може да го користи само возрасно лице. Пред да го користите производот, отстранете ги сите амбалажи, пластични кеси и други додатоци (како што се етикети, врвки, спојници, итн.) И складирајте ги. (производот не е играчка). Чувајте ги овие упатства за подоцнежна употреба.

Предупредувања и мерки на претпазливост кога користите одредени категории играчки.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.