Intex душек Twin dura-beam mid rise среден - Baby Center Интернет продавница
0
Intex душек Twin dura-beam mid rise среден
2.939,30 MKD 4.199,00 MKD
Редовна цена 4.199,00 MKD
-30%

ВРЕДОНСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

2.939,30 MKD

Важи од 01.08.2022 31.08.2022

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 923167

  • Душек кревет (вградена пумпа со 220-240v),
  • димензии: 99cm x 1,91mx 33cm,
  • се препорачува за деца од 3-годишна возраст,
  • Производот треба да се користи под надзор на возрасно лице,
  • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не е погоден за деца под 3 години.
Воздушниот кревет Twin Comfort Plush се разликува по модерниот дизајн и удобност. Произведен е во согласност со патентираната технологија Fiber-Tech®, која со специјални полиестерски влакна вградени во врските на коморите, обезбедува максимална удобност и спречува вдлабнатини и истегнување на материјалот. Ова ќе го направи вашиот кревет на надувување употреблив уште подолго. Потпорната површина е водоотпорна и пријатна на допир.

Исто така, може да се пофали со вградена електрична пумпа што работи за вас. Со прекинувачот на копчето е можно да се прилагоди посакуваното ниво на јачина на креветот. За полесно складирање и транспорт, добивате и пригодна торба со прерамки во комплетот.

Креветот за надувување има димензии 99 × 191 × 33 см и има максимална носивост од 136 кг.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Производот може да го користи само возрасно лице. Пред да го користите производот, отстранете ги сите амбалажи, пластични кеси и други додатоци (како што се етикети, врвки, спојници, итн.) И складирајте ги правилно. (производот не е играчка). Чувајте ги овие упатства за подоцнежна употреба.

Предупредувања и мерки на претпазливост кога користите одредени категории играчки.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.