Globber кацига Elite со светло XS/S ( 48-53CM ) сина Racing - Baby Center Интернет продавница
0
Globber кацига Elite со светло XS/S ( 48-53CM ) сина Racing
2.899,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
2.899,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 922619

  • Големина 48-53 см
  • Лесно прилагодување и прилагодување на големината
  • 6 LED светла
ШЛЕМ ЗА ЗАШТИТА ПРИ ВОЗЕЊЕ РОЛЕРИ СКЕЈТБОРД И ВОЗЕЊЕ ВЕЛОСИПЕД. ПРОЧИТАЈТЕ ГИ ПРИЛОЖЕНИТЕ УПАТСТВА ПРЕД УПОТРЕБА. ЗАЧУВАЈТЕ ГИ УПАТСТВА ЗА ИДНА УПОТРЕБА. ГОЛЕМИНАТА ТЕЖИНАТА НА ПРОИЗВОДОТ И ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА АРТИКАЛОТ. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ! ДЕЦАТА НЕ ТРЕБА ДА НОСАТ КАЦИГА КОГА СЕ КАЧУВААТ ИЛИ ПРАВАТ ДРУГИ СЛИЧНИ АКТИВНОСТИ; ПОРАДИ ОПАСНОСТ ОД ЗАДУШУВАЊЕ. ОТСТРАНЕТЕ ГО ЦЕЛИОТ МАТЕРИЈАЛ ЗА ПАКУВАЊЕ ПРЕД ДА МУ ГО ДАДЕТЕ ПРОИЗВОДОТ НА ВАШЕТО ДЕТЕ. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ! ОВОЈ ПРОИЗВОД СОДРЖИ КОПЧЕ ЗА БАТЕРИЈА. ГОЛТАЊЕТО НА КОПЧЕТО ЗА БАТЕРИЈА МОЖЕ ДА ПРЕДИЗВИКА ХЕМИСКА РЕАКЦИЈА ВО ТЕЛОТО А ТОА МОЖЕ ДА ДОВЕДЕ ДО СМРТ ЗА ПОМАЛКУ ОД ДВА ЧАСА. ФРЛЕТЕ ГИ КОРИСТЕНИТЕ БАТЕРИИ ВЕДНАШ. НОВИТЕ ИЛИ КОРИСТЕНИТЕ БАТЕРИИ ЧУВАЈТЕ ГИ ПОДАЛЕКУ ОД ДОФАТ НА ДЕЦА. АКО СЕ СОМНЕВАТЕ ДЕКА БАТЕРИЈАТА Е ПРОГОЛТАНА ИЛИ ВМЕТНАТА ВО ВАШЕТО ТЕЛО ВЕДНАШ ПОБАРАЈТЕ ЛЕКАРСКА ПОМОШ.
zunanji del: ABS, Notranjost: EPS pena
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.