Klups креветче 120х60 Dalia 120x60 white - Baby Center Интернет продавница
0
Klups креветче 120х60 Dalia 120x60 white
8.999,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
8.999,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 1025672

  • креветче Далија,
  • димензии 120 x 60 cm,
  • три отстранливи шипки,
  • основата на креветот се прилагодува на три различни висини,
  • Изработена е од борово дрво, медијапан, еко иверка,
  • можност за поставување фиока под креветот (не во
Дрвеното креветче е идеално за безбеден и мирен сон на вашето дете. Изработен е од борово дрво, медијапан, еко иверка. На едната страна од страницата има три шипки што се вадат за бебето да може самостојно да излезе од креветчето кога е доволно големо. Основата на креветот е прилагодлива во три различни висини. Можност за фиока за под кревет, купете одделно

Главни карактеристики:
  • Димензии на креветот: 120 x 60 cm,
  • Димензии на пакувањето: 124 x 70 x 13 cm,
  • тежина на пакувањето: 24 kg,
  • Гаранција: 1 година.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.