Klups подлога за пресоблекување Nati white/grey - Baby Center Интернет продавница
0
Klups подлога за пресоблекување Nati white/grey
17.999,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
17.999,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 934931

Производот е достапен само во интернет продажба.

 • Комода во бело-сива комбинација на бои,
 • димензии на две пакувања: 82 x 50 x 12 и 90 x 52 x 11 cm,
 • практичен,
 • лесен за инсталирање,
 • материјал: еко иверка,
 • три пространи фиоки, со топчести лежишта
 • вклучен е отстранлив дел за менување ,
 • страни за побезбедно менување,
 • гаранција: 1 година.
Комода Nati е одличен избор за модерната соба на вашето најмлад член на семејството и неговото удобно и мирно менување и складирање на потребните работи.

Главни карактеристики:
 • Комодата во бело-сива комбинација на бои,
 • практична,
 • лесна за монтажа,
 • материјал: еко иверка ,
 • три пространи фиоки, со топчести лежишта
 • вклучен е отстранлив дел за менување,
 • страни за побезбедно менување,
 • гаранција: 1 година .
 • димензии на две пакувања: 82 x 50 x 12 cm и 90 x 52 x 11 cm
 • тежина на пакувањата: 18 и 20 kg
 • вкупна тежина на пакувања: 38 kg
Клупс Нати кревет во бела/сива комбинација исто така достапен.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.