LEGO® Friends LEGO® Friends 41695 Амбуланта за мали животни - Baby Center Интернет продавница
0
LEGO® Friends LEGO® Friends 41695 Амбуланта за мали животни
1.274,15 MKD 1.499,00 MKD
Редовна цена 1.499,00 MKD
-15%

ВРЕДОНСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

1.274,15 MKD

Важи од 01.08.2022 31.08.2022

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 1078613

  • Клиника за мали животни,
  • број на парчиња: 111,
  • погодни за деца над 4 години,
  • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ! Не е погоден за деца под 3 години.
Добредојдовте во клиниката за мали животни во градот Хартлејк. Миа ја донесе мачката Дуо, која ја повреди ногата. Помогнете и на Миа да ја вози Дуо до клиниката во симпатична инвалидска количка. Поставете го на маса за да може ветеринарот да го прегледа. На Дуо дајте и лекови и легнете ја да спие.

Кога ќе биде одморена, ќе се чувствува многу подобро. Однесете ја мачката на првиот кат каде што можете да ја капете, исчистете ја и испуштете ја за да си играте во салата за мачки. Дуото беше навистина храбра мачка.

Предупредувања и мерки на претпазливост при користење на одредени категории играчки.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.