LEGO® Technic™ LEGO® Technic™ 42107 Ducati Panigale V4 R - Baby Center Интернет продавница
0
LEGO® Technic™ LEGO® Technic™ 42107 Ducati Panigale V4 R
4.499,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
4.499,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 928983

  • Ducati Panigale V4 R,
  • 646 коцки,
  • за возраст од 10 и повеќе години,
  • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не е погодно за деца под 3 години .
  • Содржи мали делови. Опасност од голтање - ризик од задушување.
Рикање на моторот. Возбуда при забрзување. Убаво поставен свиок. Ако некогаш сте замислиле да го возите вашето Ducati, ќе уживате во составувањето на комплетот LEGO® Technic Ducati Panigale V4 R. Погледнете како менувачот активира 4-цилиндричен мотор. Погледнете колку нежно вози моторот со предната и задната суспензија. Потоа пробајте различни техники за возење со две брзини.

возраст: 10+,

Предупредувања и мерки на претпазливост при користење одредени категории играчки.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.