Bubaba by FreeON перница за бремени жени excluzive 170x35cm white/grey white/grey 30897 - Baby Center Интернет продавница
0
Bubaba by FreeON перница за бремени жени excluzive 170x35cm white/grey white/grey 30897
2.399,00 MKD
РЕДОВНА ЦЕНА
2.399,00 MKD

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 954963

"
 • димензии: 170х35 см
 • навлаката има патент, се вади и се пере
"
Нежно, квалитетно и модерно! Квалитетни и удобни текстилни производи произведени за децата, кои сакаат да ја направат навиката за ново опкружување полесно и попријатно за децата. Рачно изработени предмети им нудат на децата безбедно прибежиште, чувство на мирен дом и пријатна мекост. Со својот модерен и комплетен изглед, убаво ја исполнува секоја детска соба.

Доењето е најприродната и најсилната врска помеѓу мајката и детето, и тоа не е само начин на јадење, туку и можност за галење и запознавање. Доењето му дава на бебето чувство на блискост, нежност, сигурност и љубов. Перниците за доење помагаат во олеснување на рацете и грбот на мајката и обезбедуваат безбеден и мек кревет за бебето. Станува збор за повеќенаменски перници кои можат да се користат за време на бременоста како потпора за грбот, карлицата или стомакот, како потпора за бебето што седи, како заштита на креветот и на други начини. Перница што ќе ве придружува на вашето патување по мајчинство од бременоста па наваму.

Се користи на неколку начини:
 • За време на бременоста, одморете се, поддржувајте ја карлицата, стомакот или грбот
 • за хранење или доење,
 • за пријатен одмор за детето
 • обезбедува поддршка за доенчиња при првиот обид за седење

  Состав:
 • покривка: 100% памук од едната страна и 100% памук од другата страна,
 • полнење: полиестерски силиконски зрна
 • внатрешност: микрофибер.

  Карактеристики:
 • Погоден за возраст од 0 до 9 месеци,
 • димензии: 170х35 см,
 • Навлаката има патент, се отстранува и се пере.
  * Произведено во Хрватска. "
 • АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.