Bubaba by FreeON перница за бремени жени Срце green 41045 - Baby Center Интернет продавница
0
Bubaba by FreeON перница за бремени жени Срце green 41045
2.699,00 MKD
РЕДОВНА ЦЕНА
2.699,00 MKD

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 969793

 
Се користи на неколку начини:
  • за удобно одмор на бебе (2-6 м),
  •  
 Состав:
  • Филер: Микро полистирен мониста.
 
  • возраст: 0 до 9 м
  • навлаката се менува, и се пере
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.