Plastkon боб санка сина 1074716 - Baby Center Интернет продавница
0
Plastkon боб санка сина 1074716
5.999,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
5.999,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 1074716

Производот е достапен само во интернет продажба.

  • Наменет за деца над 3 години,
  • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не е Наменет за деца под 3 години.

Јууууу! време е за малку забава на снегот.

Боб е Наменет за најмалите деца и ќе им овозможи безбедно да се забавуваат на снег!

Интегрираното седиште со навлака против лизгање, безбедносниот појас со три точки и подигнатиот потпирач за грб им овозможуваат на малите да го користат удобно и, пред сè, безбедно.

Карактеристики:

Големина: 74 x 33 x 38 cm отпорност на висока температура;

мин. -20 степени Целзиусови,

макс. +70 степени Целзиусови,

оптоварување: 25 kg

За деца на возраст од 3 години нагоре.

Предупредувања и безбедносни мерки на претпазливост при користење на одредени категории играчки.

 

"
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.