Plastkon боб со сопирачки за вртење - зелена - Baby Center Интернет продавница
0
Plastkon боб со сопирачки за вртење - зелена
599,20 ден 749,00 ден
Редовна цена 749,00 ден
-20%

ВРЕДНОСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

599,20 ден

Важи од 07.03.2023 до 31.03.2023

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 976163

Производот е достапен само во интернет продажба.

Твистер боб санка за вашите малечки. Санката има систем за кочење и две рачки.
Димензии:80 x 33 x 14 см
Издржливост: со 50 кг
Боја: зелена 
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.