Plastkon боб со волан 775390 - Baby Center Интернет продавница
0
Plastkon боб со волан 775390
3.299,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
3.299,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 775390

Производот е достапен само во интернет продажба.

  • Боб,
  • зелена боја,
  • со сопирачки и волан,
  • безбедносен појас,
  • со 4 скии на долниот дел за полесно маневрирање,
  • максимално оптоварување 40 kg,
  • за возраст од 3 и повеќе години,
  • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не е погодно за деца под 3 години. години.
Компактен боб со сопирачки и волан. Опремен со 4 скии на долниот дел за полесно маневрирање. Има мал простор за складирање на врвот. Максимално оптоварување 40 kg. За возраст од 3 и повеќе.

Предупредувања и безбедносни мерки при користење на одредени категории играчки.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.