Plastkon детски скии сини 658700 - Baby Center Интернет продавница
0
Plastkon детски скии сини 658700
2.029,30 ден 2.899,00 ден
Редовна цена 2.899,00 ден
-30%

ВРЕДНОСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

2.029,30 ден

Важи од 16.01.2024 до 29.02.2024

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 658700

Боја

Plastkon детски скии сини 658700

Производот е достапен само во интернет продажба.

  • Детски скии BABY SKI,
  • големина 70 cm,
  • направени се така што детето лесно може да ги користи со своите зимски обувки,
  • < li >црвена боја,
  • за првите скијачки чекори на вашите малечки,
  • макс. тежина 50 cm,
  • за возраст од 3+,
  • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не е погодно за деца под 3 години.
Детските скии CARVING се погодни за првите скијачки чекори на вашите малечки. Тие се направени во согласност со сите безбедносни стандарди. Направени се така што детето лесно може да ги користи со своите зимски обувки.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.