Plastkon OneFoot мини борд - зелен - Baby Center Интернет продавница
0
Plastkon OneFoot мини борд - зелен
2.879,20 ден 3.599,00 ден
Редовна цена 3.599,00 ден
-20%

ВРЕДНОСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

2.879,20 ден

Важи од 07.03.2023 до 31.03.2023

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 1127244

Производот е достапен само во интернет продажба.

Вууууу! Време е за забава на снег.

Детската мини ски со една нога ќе ги воодушеви вашите малечки и ќе им донесе вистинска забава на снежните падини, каде што ќе ги тренираат своите моторни вештини!

Везовите се направени така што детето лесно може да ги користи своите зимски обувки.


Карактеристики:


големина: 72 x 16 x 8 cm

тежина: 1,12 кг,

отпорност на висока температура; мин. -20 °C, макс. +70 °C,

оптоварување: 90 кг.

Погоден за деца над 3 години.


 

АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.