Plastkon stratos санка со волан и кочница 658705 - Baby Center Интернет продавница
0
Plastkon stratos санка со волан и кочница 658705
Редовна цена 5.999,00 ден
-30%

ВРЕДНОСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

4.199,30 ден

Важи од 16.01.2024 до 29.02.2024

Артиклот не е на залиха

Шифра (SKU): 658705

Производот е достапен само во интернет продажба.

  • Sani Stratos,
  • со волан и сопирачка,
  • големина 98 x 56 x 23 cm,
  • тежина 3,95 kg,
  • li>
  • отпорност на високи температури (мин. -20 °C, макс. +70 °C),
  • макс. оптоварување 120 kg,
  • за 3+ години,
  • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не е погодно за деца под 3 години.
Јууухуу! Време е за забава на снег. Со висококвалитетен, робустен и лесен боб, зимските авантури ќе бидат уште позабавни. Бобот има волан за полесно управување и сопирачки за безбедно запирање.

Предупредувања и безбедносни мерки на претпазливост при користење одредени категории на играчки.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.