Satler Lip Otroška postelja Elizabeth - bela - Baby Center Интернет продавница
0
Satler Lip Otroška postelja Elizabeth - bela
24.399,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
24.399,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 569006

 • 140 x 70 см,
 • бела боја,
 • изработен од цврсто буково дрво,
 • гаранција за беспрекорна работа: 1 година.
 • >
  Креветчето Elizabeth е направено од цврсто буково дрво. Дното е прилагодливо во 3 височини. Големината на креветот се прилагодува на растот на детето. За да составите кревет од 140 x 70 см, неопходно е да си докупите дополнителни странични летви и подлога за кревет. Исто така е можно да се инсталира заштитна ограда.

  Надворешни димензии на пакетот: 1x 150 x 5 x 110cm и 1x 156 x 10 x 88cm
  < br> Погледнете ја видео презентацијата:


  Надворешни димензии и тежини на картоните: Картон 1: 150 x 5 x 110 cm (16,5 кг)

  Картон 2: 156 x 10 x 88 см (21 кг)
  Вкупна тежина: 37,5 кг

  АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.