Satler Lip Previjalna komoda Elizabeth - bela - Baby Center Интернет продавница
0
Satler Lip Previjalna komoda Elizabeth - bela
39.699,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
39.699,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 569032

 • бела боја,
 • изработена од цврсто буково дрво,
 • гаранција за беспрекорна работа: 1 година.
 • Комодата за повивање Elizabeth е изработена од цврсто буково дрво . Има затворање на мека фиока и отстранлива подлога за менување. Овозможува понатамошна употреба како комода.

  Надворешни димензии и тежини на картони: Картон 1: 135 x 8 x 92 см (34,5 кг)

  Картон 2: 140 x 8,5 x 67 см (33 кг)

  Картон 3: 76 x 7 x 67 см (19,5 кг)
  Вкупна тежина: 87 кг
  Внатрешни димензии на променливи делови (ширина x длабочина): 87 x 70 cm
  АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.