Adidas спортски патики H01739 VS SWITCH 3 C МОМЧЕ сива 28 - Baby Center Интернет продавница
0
Adidas спортски патики H01739 VS SWITCH 3 C МОМЧЕ сива 28
2.699,10 ден 2.999,00 ден
Редовна цена 2.999,00 ден
-10%

ВРЕДНОСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

2.699,10 ден

Важи од 10.11.2022 до 15.01.2023

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 1052529

Боја

Adidas спортски патики H01739 VS SWITCH 3 C МОМЧЕ сива 28

Големина

Adidas спортски патики Switch, удобни, модел:врзување(врвки), надворешен материјал: синтетика, внатрешен материјал: текстил, ѓон: издржлива удобна гума.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.