Geox ниски чевли B150LC B RISHON G. C D светло сина 19 - Baby Center Интернет продавница
0
Geox ниски чевли B150LC B RISHON G. C D светло сина 19
4.049,10 ден 4.499,00 ден
Редовна цена 4.499,00 ден
-10%

ВРЕДНОСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

4.049,10 ден

Важи од 10.11.2022 до 15.01.2023

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 1024939

Боја

Geox ниски чевли B150LC B RISHON G. C D светло сина 19

Големина

Горен материјал: 40% свинска кожа -13% синтетички полиуретан-47% текстил, Постава: 89% текстилен памук-11% текстил Неткаен полиестер, ѓон: 100% термопластична гума, влошка: 100% кожа од коза
Горен материјал: 40% свинска кожа -13% синтетички полиуретан-47% текстил, Постава: 89% текстилен памук-11% текстил Неткаен полиестер, ѓон: 100% термопластична гума, влошка: 100% кожа од коза
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.