Geox ниски чевли B9439A B TUTIM B. A C5046 00032 U жолта 20 - Baby Center Интернет продавница
0
Geox ниски чевли B9439A B TUTIM B. A C5046 00032 U жолта 20
2.879,10 ден 3.199,00 ден
Редовна цена 3.199,00 ден
-10%

ВРЕДНОСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

2.879,10 ден

Важи од 10.11.2022 до 15.01.2023

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 850796

Боја

Geox ниски чевли B9439A B TUTIM B. A C5046 00032 U жолта 20

Големина

  • Ниски чевел,
  • лесен и удобен,
  • прицврстување со еж,
  • надворешност: кожа,
  • внатрешност: кожа,
  • ѓон: квалитетен термопластичен ѓон / гума.
Geox произведува обувки кои им нудат на луѓето здраво носење. Стапалата конечно добија здрави удобни и дизајнерски привлечни обувки. Сите чевли се направени од висококвалитетни материјали и затоа нудат подолг период на носење од другите чевли. Носењето Geox чевли ќе ви направи услуга на грбот и нозете, бидејќи чевлите се сосема одлични.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.