Plastkon лопата за санкање црвена 658695 - Baby Center Интернет продавница
0
Plastkon лопата за санкање црвена 658695
169,00 ден
РЕДОВНА ЦЕНА
169,00 ден

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 658695

Боја

Plastkon лопата за санкање сина 658696
  • Лопата за санкање Мразик,
  • лесна за употреба,
  • црвена боја,
  • изработена од квалитетна пластика без остри рабови,
  • за возраст над 3 години,
  • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не е погодно за деца под 3 години.
Лопата за санкање MRAZIK е едноставна, добро позната алатка за уживање во снегот. Изработен е од квалитетна флексибилна пластика без остри рабови.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.