Plastkon лопата за санкање сина 658696 - Baby Center Интернет продавница
0
Plastkon лопата за санкање сина 658696
118,30 ден 169,00 ден
Редовна цена 169,00 ден
-30%

ВРЕДНОСТ СО КЛУБ ПОПУСТ

118,30 ден

Важи од 16.01.2024 до 29.02.2024

Залиха: На залиха

Достава од 3 до 8 работни дена

Шифра (SKU): 658696

Боја

Plastkon лопата за санкање сина 658696

Производот е достапен само во интернет продажба.

  • Лопата за санкање Мразик,
  • лесна за употреба,
  • сина боја,
  • изработена од квалитетна пластика без остри рабови,
  • за возраст над 3 години,
  • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не е погодно за деца под 3 години.
Лопата за санкање MRAZIK е едноставна, добро позната алатка за уживање во снегот. Изработен е од квалитетна флексибилна пластика без остри рабови.
АКЦИСКА ЦЕНА – Цена која ја плаќа секој купувач. На пример, ако производот нема акциска цена, купувачот ја плаќа редовната цена. КЛУБ ЦЕНА – Цена која ја плаќа само членот на клубот. ПОПУСТ – Попустот е пресметува на редовната цена за сите купувачи. КЛУБ ПОПУСТ – Попуст кој се пресметува на редовната цена, а важи само за членовите на клубот. КЛУБ БОНУС – Вредноста на попустот, кој се пресметува на редовната цена на производот и се додава на катичката. ИНТЕРНЕТ АКЦИЈА – за призводи кои се обележани со иконата „интернет акција“, клубска цена, бонус, специјална цена, попуст, вредноста на попустот важи само при онлајн купување. Акциите не може да се комбинираат. Акциите не важат за брендовите Stok, Bugaboo бидејќи се млека за новороденчиња.